This is Commitment to połączenie dwóch inspirujących światów: mody i jogi. Pozornie oddzielne, a jednak w naszych kolekcjach zawsze się przeplatają. W modzie inspiruje nas jej cykliczność, a w jodze stan stałości. Podobnie jak w koncepcji yin i yang: wszystko jest jednocześnie stałe i cykliczne. Projektujemy modę sportową przeznaczoną zarówno na siłownię, jak i na co dzień. Legginsy do noszenia na macie lub w połączeniu z kurtką; top idealny zarówno do biznesu, jak i do siłowni. Zmysłowa i praktyczna.

Otaczanie się pięknymi rzeczami nie jest oznaką próżności czy luksusu. W Commitment wierzymy w inspirującą moc piękna. Doświadczenie estetyczne to stan pozytywny i błogosławieństwo dla naszych zmysłów. W połączeniu z jogą piękno staje się źródłem harmonii, porządku i spokoju. W efekcie wzmacnia naszą twórczą energię i wprowadza nas w stan twórczego myślenia.

This is Commitment jest w 100% realizowane w Europie: od projektu do produkcji. To nasze zobowiązanie, którego nigdy nie złamiemy. Dla naszych klientów tworzymy trwałą modę. Dbamy o jakość i uczciwą cenę. Tam, gdzie to możliwe, stawiamy na naturalne i ekologiczne opcje.

Z This is Commitment wiąże się pewna nostalgia. Lubimy nonszalancką elegancję kojarzoną z dyscyplinami sportowymi minionych dziesięcioleci. Nieco idealizując, przywołujemy najprzyjemniejsze wspomnienia z dzieciństwa lub opowieści naszych rodziców i dziadków. Pochodzimy z Europy Wschodniej, więc naszą przeszłość cechuje spora powściągliwość estetyczna, przy czym jedynym kanonem piękna był… jeden dostępny kanon piękna. Czy tego chcemy, czy nie, ta dyscyplina estetyczna jest w nas zakorzeniona. Poskromiliśmy go i nazwaliśmy: piękny porządek. Inspiracji szukamy w widowiskowej symbolice sportowej krajów byłego bloku wschodniego. Olimpiada szkolna, parady sportowe, gimnastyka artystyczna. Choć uderza to sentymentalna nuta, przenosimy nasze kody kulturowe do świata dobrego samopoczucia/jogi w zabawny i niezbyt poważny sposób. Poszukujemy analogii między dyscypliną a rytuałem.